O firmie

O nas

Rafał Jaworski

Miejsce na opis firmy…

Firma Zbigniew Jaworskiego powstała w 1986 roku i w kilka krótkich lat rozwinęła zakres działalności, znacznie wzbogacając listę oferowanych usług.

Obok podstawowych robót budowlanych takich jak budowa ujęć wodnych, ogrodzeń wszelkiego typu, fundamentów pod budynki parterowe i wielokondygnacyjne, oferuje dziś pełen zakres usług związanych z budownictwem jednorodzinnym.

W krótkim czasie Firma zajęła czołową pozycję na rynku budowlanym w swoim regionie.
Dysponuje własnym sprzętem budowlanym, narzędziami a także dobrze wyposażonym zapleczem budów, a jej potencjał to także doświadczenie i ustabilizowana sytuacja finansowa.

Firma aktywnie uczestniczy w dobieraniu i planowaniu projektu, pomagając klientom w jak najlepszym zaplanowaniu inwestycji tak, aby oszczędzić ich czas i środki przeznaczone na realizację. Służy radą, pomaga wybrać najlepsze rozwiązania, gwarantuje najwyższą jakość wykonawstwa, a po zakończeniu inwestycji oferuje stały program konserwacji i bieżącej obsługi.

Firma nadal dynamicznie się rozwija. Już dziś na tle innych działających na rynku firm wyróżnia się szczególną dbałością o terminowość i jakość budowanych domów, a wszystko to przy zachowaniu umiarkowanej ceny.

Potencjał naszej Firmy, sytuacja finansowa oraz doświadczenie załogi pozwoliły na podjęcie nowych wyzwań – realizację inwestycji własnych.

Będziemy podtrzymywać tę dobrą markę przez ciągłe doskonalenie metod zarządzania firmą, wprowadzanie coraz to nowszych technologii oraz lepszych, ekologicznych materiałów budowlanych